• Kategorie
  • Szukaj
  • Dozowniki Diversey

W tej kategorii znajdują się:

- systemy dozujące do preparatów chemicznych, pompy mieszające środki czystości z wodą, systemy z z długim wężem i pistoletem ułatwiającym zmywanie podłóg kuchennych.

-wytrzymałe dozowniki do mydeł nalewanych, które doskonale sprawdzają się pod natryskami w obiektach publicznych typu baseny czy aquaparki.

- dozowniki do mydeł hotelowych zapewniające komfort użytkowania dla gości hotelowych przy jednoczesnej oszczędnośći dla właściciela. Dozowniki hotelowe do mydeł dove, lux, lape.

- dozowniki do odświeżaczy powietrza good sense diversey występują w dwóch wersjach. Dozownik do wkładów 20ml good sense Summer festival lub Crusair lub dozownik na plastry good sense 30 dni o zapachu zielonego jabłuszka

Dozownik Diversey i wiele innych

Wygodny dozowniki do mydła lub płynu to podstawowe wyposażenie sanitariatów w miejscach użyteczności publicznej, lokalach usługowych, sklepach wielkopowierzchniowych, placówkach medycznych i zakładach pracy. Ponieważ są dość często eksploatowane powinny wykazywać zwiększoną wytrzymałość, być łatwe w czyszczeniu oraz intuicyjne w użyciu oraz uzupełnianiu zawartości. W naszej ofercie znajdziesz dozowniki o potwierdzonej jakości. Polecamy markowe produkty, np. Diversey czy LAPE.

Dozowniki dotykowe oraz bezdotykowe — wybierz odpowiedni model

W zależności od potrzeb i specyfiki miejsca wybierz odpowiedni dozownik. Nasz asortyment obejmuje dozowniki dotykowe, automatyczne, łokciowe, a także wiele innych. Oprócz modeli z wlewanym wkładem znajdziesz tutaj specjalne dozowniki na mydło w butelce, np. Dove. Zapraszamy do składania zamówień, a w przypadku pytań — do kontaktu.

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.