• Kategorie
  • Szukaj
  • wycieraczki, maty wejściowe

Jeśli potrzebujesz jedynej, niepowtarzalnej wycieraczki wejściowej z wzorem, którego nie ma nikt inny- napisz do nas. Wycieraczki na zamówienie z dowolnym wzorem wykonamy specjalnie dla Ciebie

Wysokiej jakości maty użytkowe. Doskonale sprawdzą się jako dywanik kuchenny, dywan do pokoju dziecięcego, czy ładna wycieraczka wejściowa. Wszystkie maty można prać w pralce. 

Każda z mat ma podbicie gumowe, dzięki czemu nie przesuwa się po powierzchni na której jest ułożona. Maty można zastosować jako dywaniki antypoślizgowe.

Jeśli szukacie maty, dywanu czy wycieraczki własnym wzorem lub logo- nic prostszego. Wystarczy przysłać do nas wymarzony wzór lub logo a my wycenimy wszystko i prześlemy projekt do akceptacji.

Ekskluzywne wycieraczki wejściowe

Podstawowym zadaniem wycieraczek jest zatrzymywanie przed wejściem do budynku albo pomieszczenia wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń znajdujących się na podeszwach butów. Nie oznacza to jednak, że maty tego typu nie mogą być eleganckie. W naszym sklepie udowadniamy, że wycieraczka także może cechować się niepowtarzalnym stylem — oferujemy ekskluzywne maty wejściowe w rozmaitych wariantach, od neutralnych, jednokolorowych po posiadające niezwykłe wzory.

Praktyczna wycieraczka — mata podgumowana do domu i nie tylko

W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę wycieraczek sprawdzających się jako maty wejściowe przed drzwiami zarówno do domu, jak i firmy, punktu usługowego czy hotelu. Proponujemy różnorodne warianty, w tym duże podgumowane, co zapobiega przesuwaniu, jak również z abstrakcyjnymi, różnobarwnymi wzorami albo grafikami wykonywanymi na zamówienie Klienta. Prowadzimy też sprzedaż mat dekontaminacyjnych idealnych do miejsc, w których spełnienie rygorystycznych norm sanitarnych ma szczególne znaczenie. Zapraszamy!

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.