• Kategorie
  • Szukaj
  • Maszyny czyszcząco-zbierające (zmywarki do podłóg)

Maszyna do mycia podłogi w sklepie oraz innych punktach wielkopowierzchniowych

Zachowanie czystości w takich miejscach jak magazyny, hale czy sklepy wielkopowierzchniowe (markety, ciągi komunikacyjne w galeriach handlowych) wymaga odpowiedniego podejścia oraz zaplecza maszynowego. Mycie ręczne w tego typu lokalach jest czasochłonne i nieefektywne, biorąc pod uwagę tłumy osób przechodzących po posadzkach w różnych godzinach, nieraz do późnych godzin wieczornych lub nocnych. W takich przypadkach niezbędne jest użycie wygodnejmaszyny do mycia podłogi.

Maszyna do mycia podłogi w sklepie — wygodne prowadzenie i wysoka jakość czyszczenia

W zależności od potrzeb Klientów oferujemy maszyny do mycia podłogi w sklepie samojezdne lub do prowadzenia ręcznego. W obu przypadkach czas czyszczenia ulega znaczącemu skróceniu, a urządzenie sprząta dokładnie nawet w trudnodostępnych miejscach. Jeśli masz pytania dotyczące produktów — skontaktuj się z nami.

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.