• Kategorie
  • Szukaj
  • Tevan mix'n clean

Czy też jesteś zmęczony potrzebą tony różnych środków czyszczących i spędzaniem godzin na sprzątaniu domu? Czujemy się dokładnie tak samo! Dlatego stworzyliśmy koncepcję Mix 'n Clean.

Dzięki Mix 'n Clean potrzebujesz mniej produktów i mniej czasu na czyszczenie całego domu. W ten sposób sprzątanie jest SZYBSZE, ŁATWIEJSZE i ZABAWNE! Zabawa i sprzątanie? TAK, sprzątanie może być świetną zabawą! I jeszcze lepiej: dzięki naszym butelkom wielokrotnego użytku wystarczy kupić nowe wkłady. Wyobraź sobie, ile plastiku zaoszczędzisz!

Dbamy o środowisko i nie ma lepszego sposobu, aby to pokazać, niż tworzenie produktu, który tworzy czystą i lepszą przyszłość. Używając Mix 'n Clean, pomożesz stworzyć lepszą przyszłość. Ekologiczne sprzątanie jest całkowicie w Twoich rękach!

Nie musisz już kupować nowej plastikowej butelki za każdym razem, gdy zabraknie Ci środków czyszczących. Używając ponownie butelki ze spryskiwaczem, możesz zaoszczędzić do 80% plastiku. Ponieważ sam mieszasz produkt z kapsułkami uzupełniającymi, potrzebujemy mniej ciężarówek na drogach.

Gdy butelka jest pusta, po prostu wyjmij kapsułkę uzupełniającą i wyrzuć ją do kosza na surowce wtórne. Nasze kapsułki są zabezpieczone przed dziećmi, dzięki czemu możesz bezpiecznie przechowywać je w swoim domu.

Tevan Mix 'n Clean to innowacyjne podejście do sprzątania, które łączy wydajność, prostotę i troskę o środowisko. Sprzątaj z radością, oszczędzając czas i przyczyniając się do zmniejszenia plastikowej zawartości środowiska. Wybierz Mix 'n Clean i zacznij tworzyć czystą przyszłość już dziś!

 

Jak to działa?

Mix'n Clean jest super proste. Po prostu wymieszaj wkład z wodą i można zaczynać sprzątanie!

1. Napełnij butelkę wodą do kreski.
2. Włóż kapsułkę uzupełniającą do szyjki butelki.
3. Dociśnij nakrętkę ze spryskiwaczem, aż usłyszysz „click” i dokręć zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
4. Po prostu wymieszaj przez potrząsanie i jesteś gotowy do czyszczenia!
5. Spryskaj i wytrzyj.

 

 

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.