• Kategorie
  • Szukaj
  • maszyny EXCENTR

Odkryj przyszłość czyszczenia i konserwacji podłóg dzięki przełomowej Metodzie Excentr. Opracowana, by całkowicie zmienić sposób podejścia do pielęgnacji podłóg, ta metoda jest ściśle związana z naszymi innowacyjnymi maszynami Excentr, dostarczając niespotykanego poziomu efektywności i skuteczności.

Nasze maszyny zostały skrupulatnie zaprojektowane, aby zapewnić optymalne rezultaty, włączając w to trudno dostępne narożniki, które często stanowią wyzwanie. Dzięki ich unikalnemu kształtowi prostokątnemu, nasze maszyny bezproblemowo radzą sobie z każdym zakamarkiem.

Jedną z wyjątkowych cech jest zdolność poduszek do wykonywania 2850 obrotów na minutę, zaledwie z 7-milimetrowym ruchem. Ta mechaniczna sprawność odróżnia je od tradycyjnych maszyn jednotarczowych, które wykonują pełne obroty. Poduszka utrzymuje idealny płaski kontakt z powierzchnią podłogi, zapewniając spójne osiągi czyszczenia i łatwość obsługi. Praca z maszynami Excentr staje się płynnym i spokojnym doświadczeniem. Aby dostosować się do różnych rodzajów podłóg, nacisk poduszki można regulować w zakresie od 17 do 120 kg, dopasowując do rodzaju maszyny i rozkładu ciężaru. Ponadto, dostępna jest gama poduszek i akcesoriów, aby osiągnąć maksymalne rezultaty na różnych powierzchniach.

Korzyść 1: Niezrównana Szybkość

Metoda Excentr opiera się na innym ruchu niż tradycyjne urządzenia do czyszczenia. Nasze maszyny generują unikalny ruch ekscentryczny, charakteryzujący się 2850 obrotami na minutę w małych okręgach o średnicy 7 mm. To przekłada się na aż 15 razy większy ruch niż w przypadku standardowych maszyn czyszczących. Dzięki większej mechanicznej skuteczności na powierzchni podłogi, wyniki pojawiają się znacznie szybciej. W praktyce oznacza to, że można wykonać pracę zazwyczaj 3-4 razy szybciej, co przekłada się na oszczędność czasu i obniżenie kosztów na metr kwadratowy.

Zaleta 2: Wyjątkowy Design

Metoda Excentr wprowadza nową jakość do czyszczenia maszynowego. W przeciwieństwie do okrągłych maszyn, które mają trudności z oczyszczaniem przy listwach przypodłogowych i w rogach, nasze rozwiązanie jest innowacyjne. Stworzyliśmy maszyny o kształcie prostokątnym i specjalnie wyprofilowane, aby perfekcyjnie sprostać Twoim wyzwaniom. Te maszyny docierają aż do listew przypodłogowych i rogów, nie pozostawiając luk.

Dla trudno dostępnych miejsc, prezentujemy Excentr 30-50 – jedyne na świecie urządzenie o spiczastym kształcie. Idealne do czyszczenia pod grzejnikami, pod wiszącymi miskami toaletowymi, a także w basenach lub środkach transportu publicznego. W tych środowiskach wszystko jest zaprojektowane tak, aby unosiło się nad podłogą, i tylko kilka nóg ma kontakt. Dzięki stożkowatemu kształtowi Excentr 30-50 można dotrzeć wszędzie!

Korzyść 3: Ergonomiczność i Przyjazność Dla Użytkownika

Ogólnie rzecz biorąc, praca z maszynami czyszczącymi wiąże się z trudami fizycznymi. W szczególności maszyny jednotarczowe wymagają dużego wysiłku, aby nimi sterować. Niemniej jednak, zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy, mogą znacznie zyskać dzięki Metodzie Excentr! Praca z nią pozwala:

  • Wykonywać pracę w sposób odprężający dla przedramion, ramion i pleców.
  • Utrzymywać ergonomiczną postawę z prostym plecami.
  • Poruszać się prosto do przodu (z możliwością pracy również wstecz).
  • Unikać obciążenia nadgarstków.

Nie Wymaga Szkolenia

Należy również zaznaczyć, że Metoda Excentr nie wymaga dużego szkolenia, co jest ogromną zaletą dla kierowników zarządzających rotacyjną kadrą pracowników. Te proste i bezpieczne w obsłudze maszyny można obsługiwać od pierwszej minuty. Koncepty opracowane do czyszczenia, głębokiego czyszczenia, usuwania powłok, polerowania i renowacji podłóg są wolne od chemii i opierają się na jednym lub kilku krokach (poduszkach). Dzięki temu osoby z niewielkim doświadczeniem mogą pracować odpowiedzialnie. Dodatkowo, Metoda ta jest również idealna dla osób z ograniczeniami fizycznymi, ponieważ minimalizuje obciążenia ciała.

Korzyść 4: Przyjazność Dla Środowiska

W miarę wzrostu zainteresowania wpływem czyszczenia na środowisko, zwraca się uwagę na zrównoważone praktyki. Chociaż

 

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.