• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria TASKI

Oferujemy Państwu części zamienne do maszyn Taski. Znajdziecie tu państwo worki, gumy do ssaw czy też szczotki do odkurzaczy marki Taski. Potrzebujesz części, której nie ma w naszym sklepie internetowym - skontaktuj się z nami sprawdzimy jak możemy Ci pomóc. 

TASKI — części zamienne

TASKI to międzynarodowa marka dostarczająca szeroko pojęty sprzęt czyszczący, ciesząca się nieposzlakowaną opinią wśród klientów w wielu krajach. Jej maszyny cechują się znakomitą jakością i są wykorzystywane między innymi w punktach gastronomicznych, hotelach, salonach fryzjerskich czy placówkach medycznych. W naszym sklepie oferujemy jednak nie tylko szorowarki lub odkurzacze TASKI, ale również części zamienne oraz akcesoria do nich, które sprawdzą się zarówno przy konserwacji, jak i codziennym korzystaniu ze sprzętu.

Zamienniki i akcesoria TASKI

Części zamienne i akcesoria do maszyn marki TASKI to produkty wysokiej jakości, które będą spełniać swoje zadanie przez długie lata. Wśród naszych propozycji wymienić można między innymi zawory pływakowe zapobiegające przedostawaniu się wody do silnika ssącego, końcówki rury ssącej, rury spustowe, nakrętki, elektrozawory, rękojeści do odkurzaczy, filtry, worki papierowe lub fizelinowe, ale nie tylko. Zapraszamy do składania zamówień!

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.