• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Kimberly Clark

Mydło do rąk w pianie do codziennego użytku, które pozwala chronić skórę oraz zapewnia wysoką higienę.

Idealnie nadaje się do: często uczęszczanych umywalni i toalet; czyszczenia dłoni oraz utrzymywania wysokiej higieny; dozowania idealnej ilości mydła przy każdej czynności mycia rąk (zapobiegając tym samym nadmiernemu zużyciu); zapewnia dwa razy większą liczbę operacji mycia rąk na litr produktu (w porównaniu z tradycyjnym mydłem w płynie); oszczędności kosztów podczas codziennego stosowania oraz redukcji ilości odpadów.

Dostępne w formie: różowego mydła w pianie o luksusowym i delikatnym zapachu, dostępnego w wytrzymałych i higienicznie zamkniętych kasetach o pojemności 1 litra, które zapewniają łatwość i szybkość instalacji, zapewniają do 2 500 dawek mydła, zmniejszają swoje wymiary po wykorzystaniu oraz podlegają recyklingowi (po wyjęciu pompki).

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.