• Kategorie
  • Szukaj
  • Suszarki Starmix

Suszarki Starmix — idealne wyposażenie basenów i sanitariatów publicznych

Wysoka jakość suszarek w miejscach użyteczności publicznej gwarantuje ich niezawodność. Przy częstym użytkowaniu to niezwykle ważne, podobnie jak wygodny design pozwalający na intuicyjne użytkowanie sprzętu. Kolejnym atutem jest trwały montaż, dzięki któremu zmniejsza się ryzyko uszkodzenia suszarki. W ofercie firmy Starmix znajdziesz nie tylko urządzenia do osuszania rąk, ale także do suszenia włosów po wyjściu z basenu lub prysznica na siłowniach czy w klubach fitness.

Suszarki Starmix w atrakcyjnych cenach

Nasz asortyment obejmuje wiele modeli suszarek firmy Starmix, dzięki czemu z pewnością znajdziesz urządzenie odpowiednie dla Twojego lokalu. Jeśli nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia — skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy! Sprawdź także inne oferty dotyczące wyposażenia sanitariatów publicznych.

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.