• Kategorie
  • Szukaj
  • Diversey dezynfekcja - części zamienne do maszyn taski swingo i odkurzaczy taski aero

Dezynfekcja to obowiązkowy punkt w każdym obiekcie użyteczności publicznej. Aby zapewnić jak największy komfort, proponujemy dezynfekcję nie wymagająca spłukiwania w różnych formach. Z jadą u nas Państwo dezynfekcję w sprayu, dezynfekcję w pianie a nawet dezynfekcję w formie chusteczek.

Diversey — dezynfekcja na najwyższym poziomie

Diversey proponuje nowatorskie rozwiązania z dziedziny dezynfekcji powierzchni wszystkim tym, którzy prowadzą lokale gastronomiczne, szpitale oraz zakłady wytwórstwa leków, laboratoria lub inne, wymagające zachowania szczególnie wysokich standardów higieny. Wśród produktów marki znajdziesz, między innymi, maty dekontaminacyjne klejące różnej wielkości (niezwykle przydatne przy wejściu na blok operacyjny), dozowniki oraz wydajne środki do mycia.

Chusteczki do nasączania Diversey — szczegółowa dezynfekcja

Doświadczenie na rynku pozwoliło firmie Diversey dopasować ofertę do potrzeb niemal wszystkich odbiorców. Kupując produkty marki masz gwarancję jakości, ale nie tylko — możesz również wybrać sposób dezynfekcji do wymagań placówki. Wśród płynów znajdziesz zarówno środki na bazie alkoholu, jak i aktywnego tlenu. Dodatkowe urządzenia oraz niezbędne akcesoria pozwolą Ci szybko i wydajnie odkazić całe pomieszczenie. Zapraszamy do składania zamówień!

Produkty Diversey: dezynfekcja różnymi metodami

Rolą dezynfekcji jest neutralizowanie i usuwanie różnego rodzaju mikroorganizmów stanowiących zagrożenie dla zdrowia, w tym także zdrowia publicznego. W wielu rodzajach obiektów obowiązkowe jest regularne wykonywanie dezynfekcji w celu unieszkodliwiania obecnych tam bakterii, wirusów, grzybów oraz innych szkodliwych patogenów powodujących choroby zakaźne. Aby zwiększyć standardy higieniczne w szpitalu, laboratorium, lokalu gastronomicznym albo w szkole, sprawdź propozycje naszego sklepu. Znajdziesz tutaj produkty marki Diversey i innych uznanych producentów.

Zamgławiacze i inne urządzenia oraz akcesoria do dezynfekcji

Jedną ze skuteczniejszych metod dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni jest pistolet, czyli zamgławiacz. Pozwala on środkom dezynfekcyjnym dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, przy czym doskonale sprawdza się do dezynfekowania autobusów, karetek, ale też pomieszczeń w szkołach, przedszkolach, hotelach i restauracjach. Sprawdź, jakie jeszcze środki oraz narzędzia do usuwania szkodliwych patogenów znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.