• Kategorie
  • TASKI SPRINT DEGERM E2e 1L preparat dezynfekcyjny do mycia i dezynfekcji wodoodpornych powierzchni, podłóg, materacy

Symbol: 100860934

OPIS: Taski Sprint Degerm to preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni wodoodpornych i podłóg. Taski Sprint Degerm przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji powierzchni ponad podłogami i podłóg w restauracjach, sklepach, szkołach, lotniskach, biurach, hotelach, łazienkach, szatniach, zakładach przetwórstwa spożywczego i innych. Produkt posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Preparat może być użyty do dezynfekcji materacy hotelowych. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt.

33.99
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 6 szt.
Wysyłka w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych
Cena przesyłki 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 517413913

Zostaw telefon

Taski Sprint Degerm 1l z dozownikiem to preparat dezynfekcyjny o szerokim spektrum biobójczym, który działa w krótkim czasie. Preparat ten wykazuje aktywność przeciwko bakteriom, drożdżakom, grzybom, prątkom, a także wirusom, takim jak HIV, HBV, HCV, Corona, Adeno, Noro, Rota. Dodatkowo, preparat ten wykazuje działanie przeciwko Salmonella enterica, Listeria monocytogenes i Legionella pneumophila.

Taski Sprint Degerm 1l z dozownikiem jest delikatny dla powierzchni i ma neutralny zapach. Preparat ten jest polecany również do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością oraz do dezynfekcji zabawek. Można go stosować w obecności pacjentów oraz na oddziałach położniczych i noworodkowych. Preparat ten ma nieograniczoną kompatybilność materiałowąi można go dozować przy użyciu pomp dozujących typu QFM -R Gab HF/LF.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy stosowanie stężenia w zależności od wymaganego spektrum biobójczego i zgodnie z zalecanym czasem ekspozycji (szczegółowe informacje na opakowaniu preparatu). Zalecane stężenie to 0,5%, tj. 5 ml na 1 litr wody wodociągowej. Przeznaczone do mycia i dezynfekcji powierzchnie zmywać dokładnie za pomocą ścierek i mopów nasączonych roztworem roboczym preparatu. Dezynfekcje dużych powierzchni przeprowadzić stosując metodę dwóch wiader lub mopa jednego kontaktu.

Zapraszamy do zakupu Taski Sprint Degerm 1l z dozownikiem w sklepie higiena-online.pl. Dzięki temu preparatowi, Twoje powierzchnie będą wolne od bakterii i wirusów, a Ty będziesz miał pewność, że dbasz o higienę swoją i swoich bliskich.

 

Taski Sprint Degerm powinien być stosowany w stężeniu 0,5%. Aby uzyskać takie stężenie, należy dodać 5 ml koncentratu do 1 litra wody wodociągowej. Czas działania preparatu zależy od wymaganego spektrum biobójczego i wynosi od 5 do 30 minut.

Poniżej przedstawiamy tabelę dozowania dla Taski Sprint Degerm:

Stężenie Czas działania Spektrum biobójcze Ilość koncentratu Ilość wody
0,5% 15 min. B, Tbc, Y, V (HIV, HBV, HCV, Vaccinia, Rota), A. brasiliensis, Adeno 5 ml 1 litr
2% 5 min. B, Tbc, Y, V (HIV, HBV, HCV, Vaccinia, Rota), A. brasiliensis, Adeno 20 ml 1 litr
2% 30 min. Noro 20 ml 1 litr
3% 15 min. - 30 ml 1 litr

Pamiętaj, że przed użyciem preparatu należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną. Preparat ten jest przeznaczony do użytku profesjonalnego i należy go stosować z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.