• Kategorie
  • OXIVIR PLUS SPRAY 0,75L preparat myjąco-dezynfekujący na bazie aktywnego tlenu bezalkoholowy

Symbol: 100861232

Oxivir Plus Spray CE jest silnym dezynfektantem o pełnym spektrum działania. Oxivir Plus Spray idealnie nadaje się do codziennego czyszczenia obszarów wysokiego ryzyka w środowisku szpitalnym, ale także do zadań specjalnych takich jak kontrolowanie ognisk zakażeń, inaktywacji zanieczyszczeń organicznych oraz usuwania biofilmu. Jest idealny do mycia i dezynfekcji takich powierzchni jak: solaria, inkubatory, fotele i stoły zabiegowe, stelaże łóżek, sprzęt rehabilitacyjny, leżanki, obudowa urządzeń medycznych, lampy operacyjne, blaty oraz wszystkich innych powierzchni wrażliwych na działanie alkoholi. Nadaje się do dezynfekcji tapicerki i wykładzin.  Oxivir Plus Spray to bezpieczna i bezalkoholowa dezynfekcja.  

Brak towaru
42.31
Ilość w opakowaniu 6 szt.
Wysyłka w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych
Cena przesyłki 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność Mało
Zostaw telefon
  • Oxivir Plus Spray to gotowy do użycia preparat do dezynfekcji i mycia powierzchni, powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych oraz różnego rodzaju wyposażenia.
  • Szerokie spektrum biobójcze - preparat wykazuje działanie bakterio-, grzybo- i prątkobójcze oraz wirusobójcze (Polio, Adeno, Noro). Dodatkowo działa przeciwko C. difficile (EN 13704) i jest przebadany zgodnie z normą EN 16615.
  • Krótki czas działania - preparat działa już po 5 minutach od aplikacji w stężeniu 2,5%. Stabilność nieużywanego roztworu roboczego wynosi 4 tygodnie.
  • Delikatny dla powierzchni - preparat nie uszkadza powierzchni i jest dopuszczony do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością. Posiada certyfikat WoolSafe, co oznacza, że można go bezpiecznie stosować na tapicerki i wykładziny.
  • Bezpieczny dla środowiska - preparat zawiera nadtlenek wodoru, który rozpada się na tlen i wodę. Nie zawiera alkoholu ani aldehydów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.