• Kategorie
  • Szukaj
  • maty pod miski dla zwierząt

Szukasz sposobu na utrzymanie czystości w miejscu karmienia Twojego zwierzaka?Maty pod miski Wash+Dry to idealne rozwiązanie!

 

Nasze maty:

 

  • Są wykonane z wysokiej jakości materiałów: odpornych na wodę i zabrudzenia, łatwych w czyszczeniu.
  • Posiadają antypoślizgowy spód: zapewniają stabilność misek i zapobiegają przesuwaniu się maty.
  • Są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach: dopasujesz je do wielkości swojego zwierzaka i wystroju wnętrza.
  • Chronią podłogę przed zabrudzeniem: zapobiegają rozchlapywaniu wody i rozsypywaniu karmy.
  • Ułatwiają sprzątanie: wystarczy przetrzeć matę mokrą ściereczką.

Oferujemy maty pod miski dla psów i kotów różnych ras i wielkości.W ofercie znajdziesz również maty z podniesionymi brzegami,które jeszcze lepiej chronią podłogę przed zabrudzeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mat pod miski Wash+Dry!Gwarantujemy wysoką jakość produktów,konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę.

 

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.