• Kategorie
  • CLAX DS DESOTHERM 3ZP13 20KG Proszek do prania tkanin, przeznaczony do chemiczno-termicznej dezynfekcji w temp. 40ºC i wyższej

Symbol: 100859276

Proszek dezynfekcyjny, skuteczny już w 40ºC. Doskonały do prania maseczek wielokrotnego użytku, fartuchów i pościeli

Brak towaru
713.69
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

OPIS:

Clax DS Desotherm 3ZP13 jest proszkowym preparatem do prania tkanin, przeznaczonym do chemiczno-termicznej dezynfekcji w temperaturze 40ºC i wyższej. Posiada właściwości bakteriobójcze oraz bójcze wobec bakterii MRSA, grzybobójcze, prątkobójcze. Polecany jest do stosowania w pralniach przemysłowych i komercyjnych, do dozowania ręcznego jak i automatycznego.

Clax DS Desotherm 3ZP13 to proszkowy preparat piorący, nie zawierający fosforanów, oparty na bazie związków powierzchniowo czynnych, sekwestrantów, składników pomagających zapobiegać szarzeniu oraz substancji antykorozyjnych. Produkt ten zawiera także kompozycję wybielającą, która zaczyna działać w średniej temperaturze. Dzięki temu, preparat skutecznie usuwa z pranych tkanin zabrudzenia tłuszczowe oraz cząsteczki brudu. Może być stosowany w wodzie o różnym stopniu twardości, bez obawy iż spadnie wydajność prania. Clax DS Desotherm 3ZP13 jest preparatem odpowiednim do prania białych tkanin bawełnianych i bawełniano-poliestrowych oraz do prania tkanin o trwałych kolorach. Produkt może zostać użyty do prania głównego tkanin pochodzących ze szpitali i innych placówek służby zdrowia, jak również do prania bielizny hotelowej oraz ubrań roboczych. Jest skuteczny w działaniu, niezależnie od twardości wody stosowanej w procesie prania.

Clax DS Desotherm 3ZP13 uzyskał pozytywne wyniki badań ze skuteczności biobójczej już w temperaturze 40°C. Badania te zostały wykonane normami zharmonizowanymi, PN-EN 1276 i PN-EN 13727.

Cechy:

  • udowodnione działanie dezynfekcyjne w temperaturze 40°C;
  • doskonałe właściwości piorące, skuteczny w usuwaniu różnego rodzaju zabrudzeń i plam;
  • skuteczne usuwanie zabrudzeń białkowych, np.: krew i plamy po żywności;
  • zapewnia biel pranym tkaninom, zapobiega ich szarzeniu;
  • efektywne wybielanie przy średniej temperaturze (minimalny wpływ na strukturę pranych tkanin);
  • nie powoduje korozji części maszyn piorących;
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Dlaczego higiena-online.pl

logo-kropla-higiena-online-brak-zdjecia(2).jpgSklep internetowy higiena-online.pl powstał z myślą o kompleksowej obsłudze najbardziej wymagających Klientów w zakresie higieny, dezynfekcji i szeroko pojętego sprzątania. Oferujemy wiądące na rynku marki takie jak Taski, Diversey, Dove, Lux, Suma, Lape, Omo, Cif, Jonmaster, Soft Care, Good Sense, Domestos, Clax. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Potrzebujesz profesjonalenego doradztwa i zaopatrzenia w środki czystości? Doskonale trafiłeś. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze obiektów takich jak pralnie, hotele, profesjonalne kuchnie, restauracje, szpitale, zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Oferujemy równiez maski higieniczne maszyny czyszczące firmy Taski - maszyny samojezdne, szorowarki, maszyny do prania dywanów a nawet odkurzacze. Dezynfekcja, sprzątanie, mycie podłóg, także tych sportowych, kosmetyki hotelowe, dozowniki - te dziedziny nie mają przed nami tajemnic. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów mamy w ofoercie również w ofercie belownice renomowanej fiirmy Orwak. Współpracujemy z doświadczoną na rynku firmą kurierską DHL dzięki temu nasze produkty bez problemu docierają do Klientów w całej Polsce.